Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Traces To Nowhere prowadzą na sevenstring.pl ;)

19 luty 2013 dodany przez Leon

Miło nam poinformować, że (drogą szantażu, przekupstwa oraz ogólnie pojętej przedsiębiorczości) do grona naszych zaprzyjaźnionych bandów dołączyło warszawskie Traces To Nowhere. Kapela może i młoda, ale trafiająca w nasze czarne, malutkie serduszka swoim brzmieniem i siłą przekazu. Tradycyjne 30 sekund na autopromocję:

Traces to Nowhere to projekt z Warszawy założony w 2010 roku. Nazwa zespołu to tytuł pierwszego odcinka serialu ‘Twin Peaks’, który stanowi pozamuzyczną inspirację dla jego członków. Natomiast wśród zespołów, które stanowią ich inspiracje muzyczne można znaleźć m. in.: Tool, Isis, NIN, Blindead, Caspian czy Katatonię. Utwory Traces to Nowhere to przede wszystkim ciężkie, wielowarstwowe kompozycje wzbogacone o melodyjny wokal.

Kto zna redaktorów i ich playlisty, ten patrząc na listę inspiracji, domyśla się czemu nam przypadło do gustu. O bezpośredniej sile rażenia T2N będzie się można przekonać już w najbliższym czasie. Notka koncertowa powstanie, jak tylko znajdę klawiaturę...