Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

!NSULTBio

!NSULT
(z ang.) zniewaga, obraza, obelga.
(z med.) nagły wylew krwi do mózgu.

!nsult został założony w 2006 roku przez pięć osób które połączyła wspólna wizja świata i miłość do muzyki, jako jeden ze sposobów wyrażania siebie. Muzyka zespołu to ciężkie gitarowe riffy, wsparte potężną dawką perkusji i melodyjnym wokalem. !nsult to przede wszystkim niechęć, wstręt i nienawiść do otaczającego nas świata pełnego hipokryzji i braku szacunku.

Zespół ma za sobą wiele koncertów w całej Polsce jak i trasy koncertowe zagranicą. !nsult miał przyjemność występować przed wielotysięczną publicznością na największych festiwalach w kraju. Muzyka zespołu została doceniona na wielu przeglądach i festiwalach, gdzie !nsult zdobywał główne nagrody lub plasował się na podium m.in 1 miejsce Fama 2007 i Fama 2008, 2 miejsce na międzynarodowym festiwalu Muzyczna Jesień 2008, 3 miejsce na ogólnopolskim festiwalu Nasza Strona Mrocka 2008. Zespół zdobywał także wiele wyróżnień m.in Formy Muzyczne 2008 i Góra Rocka 2008 i uczestniczył w ścisłych finałach Wrock 2007 i Jeleniogórskiej Ligi Rocka 2008.

Obecnie zespół przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu pt."Primal Therapy" oraz europejskiej trasy koncertowej.

Sład:
Mieszko Matecki - głos
David Piechowiak - gitara
Michał Kowal - gitara
Michał Ciechanowicz - bass
Łukasz Romanowski - perkusja

Galeria