Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Współpraca

28 kwiecień, 2008 dodany przez Harvest

Napisz coś!

Odczuwasz głębokie niespełnienie literackie? Czujesz, że jeszcze chwila i zadusisz się słowami? Przerzucasz tony sprzętu muzycznego (lub chcesz je przerzucać ;)) i potrafisz sensownie spisać wrażenia z ich użytkowania? W którymkolwiek z powyższych przypadków powinieneś się z nami niezwłocznie skontaktować :)

Stale poszukujemy utalentowanych ludzi którzy chcą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu najlepszych polskich portali gitarowych. Załoga sixstring.pl i sevenstring.pl chętnie przyjmie w swe szeregi:

Recenzentów sprzętu muzycznego (oczywiście z uwzględnieniem targetu portali – sprzęt gitarowy, basowy i homerecordingowy)

Recenzentów płyt Szperaczy newsowych (szczególnie poszukiwany typ ludzi spędzających połowę życia będąc sprzęgniętymi z Siecią ;)). Interesują nas nowinki ze świata technologii muzycznej, newsy koncertowe i płytowe.

Jeśli uważasz, że sprawdzisz się w której z powyższych dziedzin, to procedura jest banalnie prosta: wysyłasz na nasz adres mailowy tekst, który wg Ciebie jest najbardziej reprezentatywny dla Twoich umiejętności i wiedzy, my go kolektywnie oceniamy i jeśli się spodoba… Witamy w drużynie :)

Informacja dla studentów kierunków dziennikarskich – jak zarejestrowany wydawca periodyku internetowego WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA O ODBYCIU STAŻU DZIENNIKARSKIEGO. Oczywiście nie zwalnia to z obowiązku ciężkiej pracy w jego trakcie – nie ma taryfy ulgowej :) Członkowie redakcji, otrzymują oczywiście legitymacje prasowe, otwierające drogę do wielu przywilejów ;) 

Zapromuj nas!

Możesz również wesprzeć Sevenstring.pl poprzez jego promocję  na swojej stronie, profilu myspace itp.

Dostępny banner:

Sevenstring.pl - portal gitarzystów siedmiostrunowych i nie tylko

Aby umieścić go na swojej stronie skopiuj kod:

<a href="http://www.sevenstring.pl/" ><img src="http://www.sevenstring.pl/images/a/banner468.jpg" title="Sevenstring.pl" alt="Sevenstring.pl - portal gitarzystów siedmiostrunowych i nie tylko" /></a>

 

Dodaj nas!

Nie zapomnij dodać nas do swoich przyjaciół w serwisach społecznościowych.