Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Wielki brat w rodzinie Studio Head

27 lipiec 2010 dodany przez Harvest

Świeżutka informacja z naszego rodzimego podwórka. Bash Manufacturing znany i lubiany producent wzmacniaczy dla miłośników gruzowatego środka, wychodząc na przeciw potrzebom użytkowników wprowadził do sprzedaży mocniejszą wersję wzmacniacza Studio Head 20. W zależności od tego czy chcemy zagłuszyć tylko swój zespół czy również wszystkie imprezy w promieniu 10 km, możemy wybrać wersję 50. i 100. watową. Oba piece posiadają niezależną korekcję dla kanału czystego i 'nieczystego' , końcówkę mocy opartą na EL34 w klasie A/B, szeregową - bypasowalną pętle oraz legendarne już trimpoty znane z mniejszego brata wyciągnięte na przedni panel.

[title] Oto co pisze o swoim najnowszym dziecku producent: 

 

Więcej mocy? Proszę bardzo! 

Studio Head 50/100 to nasza odpowiedź, dla muzyków chcących brzmieć dobrze za równo na dużej scenie jak i w studio.

Znany dotychczas ze wzmacniacza Studio Head 20, piękny i uniwersalny kanał czysty, posiada teraz jeszcze większą ilość możliwości. Dzięki dodatkowym regulatorom pozwoli wam odnajdywać dużo więcej ciekawych brzmień, zaś klasyczna konstrukcja kanału rythm/lead, w połączeniu z nową końcówką mocy, udeży w was jeszcze większą ilością druzgocąco przebijającego się "środka"!

Na przedni panel wyprowadziliśmy także niedostępne w modelu "SH20" regulatory "HI CUT" dla stopnia mocy i "PRESENCE" dla kanału przesterowanego.

Obecność owych "gałek" umożliwi wam jeszcze większą ingerencję w strukturę brzmienia wzmacniacza. Wierzymy, że w połączeniu z niską wagą i atrakcyjną ceną, nasz najnowszy produkt nie tylko dotrze do waszych muzycznych serc ale i wam samym sprawi ogrom radości z grania muzyki.

Na naszym forum można już poczytać pierwsze opinie o Studio Head 50.  Więcej informacji oraz pełna specyfikacja oczywiście na stronie producenta