Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Tides From Nebula w trasie. A z nimi...

3 październik 2012 dodany przez Leon

... cała masa zaprzyjaźnionych sevenstringowych kapel! Już za parę dni rusza polska część trasy naszego skarbu narodowego, jakim niewątpliwie są Tidesi. Jeśli komuś nie wystarczy obcowanie z muzyką sfer w ich wykonaniu, to dorzucamy jeszcze parę innych zachęcaczy:

18tego listopada w gdańskim klubie Parlament zagrają Blindead (aż ożywają wspomnienia z tegorocznego OFF Festivalu)

24go listopada w bielskim Rude Boyu hałasować będzie Ojciec Dyktator wraz ze swoją wesołą bandą odrzutów, których nie chcieli nigdzie indziej. Czyli z Licoreą ;)

25go natomiast OD wskoczy na scenę katowickiego Mega Clubu z ósemką w dłoni i ryczącą kobietą za mikrofonem. Znaczy Obscure Sphinx (wierzcie mi, obejrzenie pod rząd OSów i TFN potrafi być demolujące jak najdłuższy orgazm życia. W sensie pozytywnym oczywiście).

6tego, 7mego i 8mego grudnia natomiast z Tidesami scenę dzielić będą Spiral. Kolejno w rzeszowskim Red Zone, krakowskim Kwadracie (tutaj także wpadną Obskury, a na widowni pojawi się zapewne spora ilość sevenstringowców) oraz częstochowskim Teatr From Poland.

Na sam koniec, 9tego grudnia w lubelskim Graffiti publikę zagrzewać do boju będzie Forma.

Sami widzicie, przegapić takie wydarzenie, to nawet nie wstyd. To czysta głupota. Zapraszamy serdecznie na koncerty i do zobaczenia (bo my na pewno będziemy tu i tam).