Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Tides From Nebula rusza w trasę!

18 wrzesień 2011 dodany przez Leon

Jak wiecie, mamy jasne zasady jeśli chodzi o promocję zespołów (co najmniej jedna gitara co najmniej ton w dół. preferowane stroje od A w dół ;)), jednak są kapele, które tworzą muzykę tak niezwykłą, że nawet nasze zatwardziałe serca bijące w podziałach na 27/16 miękną. Do takich zespołów należy Tides From Nebula, nasza rodzima postrockowa sława ;) Sami więc rozumiecie, że gdy dostaliśmy sympatycznego maila od managementu TFNów, nie było innej opcji niż zgodzić się na współpracę oraz zaproponować organy do ewentualnego przeszczepu.

Z radością zapraszamy więc wszystkich, którzy nie są do cna skażeni metalem, na trasę koncertową promującą nową płytę Tidesów - Earthshine. Teraz będzie osobisty kawałek: jeśli ten zespół w przeciągu ostatniego roku nie został podmieniony przez kosmitów na ich kopie-roboty lub nie pojawiły się w składzie schorzenia wpływające na granie koncertów, to MUSICIE ICH ZOBACZYĆ LIVE. Tyle. Nie ma że boli, nie ma że mama nie puszcza. Wybierać koncert najbliżej siebie i maszerować. Potem będziecie mi dziękowali. Jestem tego więcej niż pewien.

Rozpiska koncertów na plakacie powyżej, oraz w naszym kalendarzu imprezowym :) Zapraszamy tym bardziej, że na kilku koncertach tej trasy wystąpią nasze inne ulubione zespoły: Obscure Sphinx, NAO i (werble) LICOREA!