Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Tides From Nebula i Obscure Sphinx - ciąg dalszy miłości na trasie ;)

8 marzec 2014 dodany przez Leon

Tajemnicą poliszynela w branży jest fakt, że oba wymienione zespoły mają się silnie ku sobie. Bo jakże inaczej wytłumaczyć kolejną wspólną trasę? Znaczy... Serio? Ile można oglądać ten sam lineup? To musi być wynik jakiejś bluźnierczej i nieopisanej chemii pomiędzy oboma składami ;) 

Skoro jednak ludzie przyłażą ciągle na ich koncerty, to coś musi dobrego z tej chemii wynikać. Będziecie się mogli o tym przekonać osobiście już niedługo, gdyż wspierani przez liczne i śliczne kapele wyruszają na trasę promującą ostatnie płyty zespołów: Eternal Movement i Void Mother.

Jak na dobry dramat obyczajowy przystało, gdzieś w trasie nastąpi ZDRADA!!! Obskury zdradziecko porzucą swoich wiernych ziomali, na rzecz wypomadowanych francuzów z formacji Dirge, zagrają z nimi parę koncertów na ziemi ojczystej, po czym dadzą się uprowadzić do krainy żabami skaczącej. Jak ja się znam na takich scenariuszach, to koniec końców, wypomadowani okażą się świniami, a zhańbione sfinksy powrócą na wyrozumiałe łono Tajdsów. Ale nie uprzedzajmy wydarzeń i dajmy się ponieść nastrojowi chwili! Zapraszamy!