Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Świąteczny fotokonkurs Sevenstring.pl

24 grudzień 2009 dodany przez Harvest

Z radością pragnę obwieścić pierwszy z serii świątecznych konkursów Sevenstring.pl. Stali bywalcy są z pewnością zaznajomieni z forumłą fotokonkursu. Dla tych użytkowników, którzy przegapili ostatni fotokonkurs już spieszę wyjaśnić.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zamieścić świąteczno-sevenstringowe zdjęcie w swojej galerii Sevenstring.pl, a następnie je zgłosić do konkursu w odpowiednim temacie na forum. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedno foto. O tym co ma się znaleźć na zdjęciu decydujecie sami (w ramach polskiego prawa i regulaminu serwisu oczywiście ;) ), liczymy na Waszą świąteczno-sevenstringową kreatywność! :)

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca roku 2009 czyli 31.12.2009 do godziny 23.59. W pierwszym dniu 2010 roku zostanie opublikowana ankieta, za pomocą której userzy wybiorą trójkę zwycięzców. Zakończenie głosowania i ogłoszenie wyników nastąpi 3.01.2010.  

Trójka zwycięzców zostanie obdarowana płytą zespołu Maigra - End of Process oraz talonem na zakup dowolnego setu strun Ernie Ball w sklepie TanieStruny.pl w cenie przesyłki  ważnego do końca stycznia 2010. :) Nie wykluczamy dodatkowych niespodzianek.

Serdecznie dziękujemy zespołowi Maigra i sklepowi TanieStruny.pl za ufundowanie nagród i zapraszamy do zabawy!!

Jednocześnie informujemy, że następnego bardzo szybkiego konkursu można się spodziewać dziś w okolicach północy, bądźcie czujni!!