Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Struny Elixir w Firmie Muzycznej!

17 maj 2012 dodany przez Leon

Dawno nie mieliśmy nowin od znajomków z Firmy Muzycznej. Nie dajcie się jednak zwieść tej ciszy w eterze - w Krakowie dzieją się ciekawe rzeczy. O jednej z nich dowiedzieliśmy się ostatnio:

Szanowni Państwo, Drodzy Koledzy!

Z nieukrywaną radością spieszymy donieść, że w minionym tygodniu Firma Muzyczna została nowym (drugim obok aktualnego) dystrybutorem marki Elixir Strings w Polsce!
Cieszymy się niezmiernie ponieważ struny tej marki należą do najlepszych na rynku a jak zapewne Wam wiadomo, Firma Muzyczna oferuje akcesoria gitarowe wyłącznie topowych marek.
Jest to dla nas ogromnie mobilizujący fakt do wzmożonej pracy i w związku z tym będziemy starać się aby zarówno dostępność jak i ceny pozostawały stale na satysfakcjonującym dla Was poziomie.
Planujemy i obiecujemy atrakcyjne programy rabatowe oraz konkursy dla wiernych użytkowników Elixir Strings.
Godnym zwrócenia uwagi jest fakt, że jako pierwsi wprowadzamy na polski rynek Elixir Strings do gitar basowych z owijką stalową oraz struny z każdego rodzaju dostępne na sztuki.

Pozdrawiamy serdecznie!

Ponadto, warto dodać, że nasi użytkownicy otrzymali 20% rabatu na struny Elixir sprzedawane przez Firmę Muzyczną. Chyba najwyższa pora kupić set i sprawdzić czym się tak ludzie jarają ;)