Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Rozstrzygnięcie konkursu na endrosera FM Strings

4 maj 2010 dodany przez Harvest

Z przyjemnością pragniemy Was poinformować, że zwycięzcy konkursu zostali wyłonieni! Oto oficjalny komunikat FM Strings:

I oto nadszedł dzień, kiedy konkurs na endorsera FM Strings został rozstrzygnięty. Wśród nadesłanych zgłoszeń znalazło się naprawdę sporo dobrej muzyki, ale użytkownicy portalu Sixstring.pl bezlitośnie zdecydowali. 

Wszem i obec ogłaszamy zatem, iż zwycięzcą został zespół Heaps of Ashes z Wrocławia. Na chłopaków czeka sława, pieniądze oraz roczny abonament na struny FM Strings (12 setów + rabat 30% na struny poza abonamentem). 

Druga nagroda wędruje do wesołego składu z Krakowa Dreadrock. Również jest to abonament, tym razem na 6 setów + 30% rabatu na struny poza abonamentem. 

Trzecie miejsce zdobyli ciężkogracze z The Sixpounder z "Lower Silesia" ;-). Nagroda pocieszenia to 30% rabatu na struny FM Strings przez okres 12 miesięcy. 

Dodatkowym uhonorowaniem zwycięzców będzie koncert finałowy, który odbędzie się w Krakowie w ciagu dwóch miesięcy od ogłoszenia wyników. O tym będziemy informować, gdy nadejdzie czas. 

Gratulujemy serdecznie! 

ps. zespół Raventary został zdyskfalifikowany za złamanie regulaminu rejestracji na Sixstring.pl, konkretnie: za utworzenie wielu kont. Po rozmowie z zespołem doszliśmy do wniosku, że była to prawdopodobnie niedźwiedzia przysługa ze strony fanów, jednakże zasady są nienaginalne... 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zabawę, zwycięzcom oczywiście gratulujemy! Więcej info i dyskusja na forum.