Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Pożegnanie Segetha

10 październik 2010 dodany przez Leon

Dziwne są koleje losu. Ledwo zdążyliśmy zaprzyjaźnić się z naszym nowym rodzimym producentem pieców, a już znika z rynku. Strona milczy, maile nie działają, nikt nie dzwoni.... Smutek i żałoba. Wczoraj w późnych godzinach wieczornych odebraliśmy następującą wiadomość:

Firma Segeth pragnie poinformować swoich obecnych oraz przyszłych Klientów, iż nawiązaliśmy współpracę z firmą zajmującą się dystrybucją i sprzedażą produktów branży muzycznej . Umowa współpracy, która określa jej zasady, wyklucza możliwość sprzedaży/reklamy bezpośredniej ( przez firmę Segeth) jej produktów zatem z dniem 30 września 2010 wszelkie działania rynkowo/marketingowe zostały przez nas zawieszone.
Nasze produkty, po niedługim czasie, będzie można kupić tylko i jedynie za pośrednictwem tej firmy już pod inną marką.
Dziękujemy zatem za dotychczasową współpracę i kontakty wszystkim gitarzystom oraz osobom zainteresowanym naszymi produktami.
Niech moc Segeth’a będzie nadal z wami.
Pozdrawiamy
Segeth Team

No cóż, umarł król, niech żyje król. Panom z ex-Segetha życzymy zawojowania rynku z pomocą nowych kanałów dystrybucyjnych i czekamy na nowe informacje w sprawie!

Przy okazji panowie wspomnieli, że w listopadowym numerze Top Guitar znajdzie się news o naszej wizycie w ich pracowni. Aż się przejdziemy do kiosku ;)