Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Pełne nadziei Hope-owo Sevenstringowe konkursy

24 grudzień 2010 dodany przez Harvest

Nadszedł ten długo wyczekiwany czas w roku, podczas którego uszczęśliwiamy się wzajemnie na wszelkie możliwe sposoby.  W związku z tym przygotowaliśmy dla Was kilka świątecznych zabaw. Do wygrania świeżutkie płyty “nadziei” poznańskiej sceny nu-metalowej  - grupy HOPE oraz oczywiście nasze serwisowe gadżety. 

Ale o co chodzi?

No właśnie, co trzeba zrobić żeby tuż po świetach pławić się w tych bogactwach? To proste, starsi stażem czytelnicy naszego serwisu z pewnością pamiętają już jeden świąteczny fotokonkurs, w tym roku bawić się będziemy w podobnej konwencji. Wystarczy do swojej nowej Sevenstringowej galerii wrzucić świąteczno-sevenstringowe zdjęcie i zgłosić je w odpowiednim temacie na forum do 29.12.2010 do godziny 22.00. 

Przez kolejne dni zgłoszone zdjęcia będą poddawane surowej ocenie przez naszych użytkowników. Głosowanie zostanie zakończone 2.01.2011 o godzinie 21.00, a trójka zwycięzców ogłoszona chwilkę później ;) Nagrodami są trzy płyty zespołu HOPE - Join the Gang plus zestaw naszych gadżetów. 

Warunki uczestnictwa

Musisz być naszym zarejestrowanym użytkownikiem, aby brać udział w konkursie. Zgłaszane zdjęcia muszą zawierać nasze logo w dowolnej formie (koszulka, sticker, wydruk, ekran kompa z włączonym serwisem, obojętnie, dajcie się ponieść wyobraźni) oraz element świąteczny.  

Imprezy towarzyszące

Fotokonkursowi towarzyszyły będą konkursy wiedzy o zespole Hope. Przeprowadzane w różnych konwencjach za pośrednictwem wszystkich Sevenstringowych kanałów komunikacji ;) Obserwujcie nas uważnie!

Na zakończenie oczywiście serdecznie chcielibyśmy podziękować chłopakom z HOPE za płyty, a przede wszystkim świetną muzykę! Dzięki!!! 

[title]