Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Ośmiostrunowy Regius 8 nadchodzi!

20 grudzień 2010 dodany przez Harvest

Cudowne prezenty pod choinkę szykują nam nasi polscy producenci gitar. Dopiero co wczoraj popełniłem entuzjastycznego newsa dotyczącego nowinek więcej-niż-sześciostrunowych w Ran Guitars, a już mam kolejne miłe wieści prosto z Trójmiasta. Zgodnie z plotkami, które się pojawiły jakiś czas temu na forum, firma Mayones wprowadza do oferty swoją pierwszą gitarę ośmiostrunową - Regius 8.

Zgodnie z informacjami prosto ze źródła, nowe Regiusy będą posiadały 11 częściowy gryf z menzurą 28", boczki z jesionu bagiennego lub mahoniu oraz top z klonu płomienistego (standard) lub jesionu (wersja Gothic). Obok standardowego mostka stałego ABM znanego z szóstek i siódemek Regius 8 dostępny będzie również w wersji z mostkiem tremolo firmy Kahler. Przystawki każdy Klient może wybrać samodzielnie spośród oferty firm: EMG, Seymour Duncan i Bare Knuckle.

Wiem ile ten news jest wart bez fotek, na nie trzeba będzie jednak jeszcze chwilkę poczekać. Obserwujcie stronę producenta na dniach ma się tam pojawić oficjalna informacja.