Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Obscure Sphinx i Thaw grają z...

9 wrzesień 2013 dodany przez Leon

... mało znaną kapelą. Behemoth, czy coś w ten deseń się nazywają. Ja tam się nie znam, ale ponoć dość znośne granie, a braki w muzyce rekompensują niezłym show na scenie, więc może się wybiorę. Jeśli nic ciekawego nie będzie leciało w TV ;)

A na poważnie: zanosi się na kolejną akcję z gatunku "gówno mnie obchodzi, że jesteś chory/masz rocznicę związku/umarło ci pół rodziny". W tym roku jesień w Polsce będzie bardzo czarna. I mean BARDZO CZARNA. Na scenie nasz najlepszy produkt eksportowy, a przed nimi Ojciec Dyredaktor ze swoją bandą wesołych bandytów oraz ślunskie chłopaki znane z tego, że grają w kapturach (widać buźki mało wyjściowe) i palą nagłośnienie w knajpach. Byłem na ich gigach parę razy. Widziałem, słyszałem, przeżyłem (z trudem). Jeśli Was tam nie będzie, to spoko, ale kiedy za trzydzieści lat wnuki spytają Was "czy byłeś na tej legendarnej trasie w 2013 roku dziadku?" to co odpowiecie, hę? Wybierajcie lokalizację najbliżej Waszego domostwa i zapylać. Mogliście ignorować wszystkie moje dotychczasowe polecanki. Jeśli zignorujecie tą, to nie chcę z Wami rozmawiać, znać Was, oglądać Waszych IP.

Pełny program trasy przedstawia się następująco:

17.11 Szczecin, Imperium
22.11 Gdańsk, B90
23.11 Katowice , Mega Club
24.11 Warszawa, Stodoła
30.11 Poznań, Eskulap
1.12 Wrocław, Eter

Będzie głośno. Będzie nieładne. Będzie epicko. Plus w Katowicach będzie mocno sevenstringowo, bo widziałem już ilu naszych forumisiów planuje się pojawić. Widzimy się dzieciaki!