Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Nowości w ofercie Firmy Muzycznej

3 marzec 2010 dodany przez Leon

Panowie z Firmy Muzycznej nie próżnują i pracują dniami i nocami aby nasycić nasz rynek topowym sprzętem w dużych ilościach ;) Dziś dostaliśmy informację, że właśnie zostali oficjalnymi dystrybutorami kolejnych dwóch marek, z ktorych jedna jest już uznaną firmą, a druga właśnie zyskuje dużą popularność.

ISP to firma której nie trzeba przedstawiać tym, którzy chociaż raz w życiu rozważali zakup bramki szumów innej niż wierna i wysłużona bramka w PODzie XT ;) Flagowy model Decimator jest jednym z rynkowych standardów, gdy chodzi o cięcie szumów przy zachowaniu najwyższej jakości sygnału. Decimator dostępny jest w dwóch wersjach podłogowych (Decimator i Decimator G String) oraz dwóch rackowych (Decimator Prorack i Decimator Prorack G). Ponadto na polskim rynku dostępne będą również przestery z oferty ISP - Fetish Distortion i Totally Blues Overdrive.

LavaPlug1Druga firma, to producent kabli instrumentalnych we wszelkich możliwych rozmiarach i wariantach - Lava Cables. Wśród użytkowników tych kabli znajdują się m. in. Steve Morse i Peter Thorn, co może służyć za rekomendację ich jakości :)

 

News jest tak świeży, że produktów ISP i Lava nie ma jeszcze na stronie Firmy Muzycznej :) Zapraszamy więc na strony producentów:

ISP Technologies

Lava Cables