Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Nowa szkoła gitarowa Krzysztofa Błasia

22 sierpień 2012 dodany przez Leon

Właśnie trafiła do sprzedaży nowa, gitarowa szkoła DVD  Krzysztofa Błasia, twórcy takich bestsellerów jak seria "Gitarowe wyzwania", czy "Żadnych Tajemnic".
Nowa produkcja ukazała się pod intrygującym tytułem - "Jak grać świadomie?" i wydana została w formie podwójnego DVD (ponad 200 minut), wraz z dołączoną książeczką z ćwiczeniami.
Jak grać świadomie?", to zupełnie inne, przełomowe podejście do DOSKONALENIA gry - nie jest to szkoła, która uczy kolejnych skal, zasad harmonii i teorii...

Przystępnie, wręcz warsztatowo przedstawiony materiał pozwala odkryć tajniki "słyszenia gryfu", świadomej improwizacji nawet bez znajomości schematów skal (!), oraz w pełni świadomego panowania nad instrumentem, dzięki czemu z łatwością zagramy wszystko, co ułożymy w głowie. To SZKOŁA DLA GITARZYSTÓW - szczególnie tych, którzy utknęli w gąszczu przykazów i nakazów "muzycznej matematyki". Pozwala wydostać się z utartych schematów i zrobić ten ostatni krok naprzód - w kierunku ostatecznej sztuki ujarzmienia gitary! „Jak grać świadomie?", to szkoła, która w absolutnie unikalny sposób podchodzi do zagadnienia doskonalenia gry - kładzie nacisk na kształcenie i rozwijanie słuchu, oraz poczucia rytmu, pokazując praktycznie zastosowania w improwizacji. ŚWIADOMA gra, to ostatni etap opanowania instrumentu, do którego dąży każdy muzyk, a jej tajniki są od teraz na wyciągnięcie ręki!

Szkoła dostępna jest w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju, sieciach Empik, Media-Markt, Saturn oraz na stronach Merlin.pl, Fonografika .pl,absonic.pl !Nabywców nowego DVD czeka także miła niespodzianka - w pudełku znajdą specjalny kupon rabatowy na zakupy produktów reprezentowanych przez patronów produkcji:
-20% na zakup strun Elixir na www.strunyelixir.pl
-10% na efekty Weehbo, -10% na zasilacze Cioks, -5% na efekty Wampler przy zakupie na www.rocktone.pl
-15% na zakup dowolnych produktów firmy Hesu , -15% na kostki V-Picks przy zakupie na www.hesu.com.pl
gratisowe strumy Höfner HCS-SET+D o wartości 50 zł do odbioru w sklepie przy zakupie dowolnego instrumentu firmy Höfner (lista współpracujących sklepów nawww.p-faktor.com/promocja2012 )

Kupony ważne do 31.12.2012

Patroni produkcji: Höfner, Hesu, V-Picks, Laboga, Firma Muzyczna, Elixir Strings, guitareffectspedals.pl, Rocktone, Cioks.
Patroni medialni: Magazyn Gitarzysta, Top Guitar, gitarzysci.pl, gitara.pl, fabrykazespolow.plinfomusic.plsevenstring.pl
Wydawca: Wydawnictwo Muzyczne Absonic, www.absonic.pl