Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Konkurs urodzinowy sevenstringa!

27 luty 2011 dodany przez Leon

Z okazji naszych czwartych urodzin mamy dla Was małą niespodziankę (tiaaaa wszyscy na to czekali przecież ;)). Oto URODZINOWY KONKURS. Oczywiście wyjątkowy i niepowtarzalny. Główną nagrodą jest świetny ćwiczeniowy amp - Fender Mustang ufundowany przez składmuzyczny.pl. Co trzeba zrobić aby zostać jego właścicielem?

Sprawa jest prosta. Dotychczas kazaliśmy Wam nagrywać muzykę, pisać teksty i robić pompki na czas. Teraz wystarczy ładnie się nam przypucować lub/i wykazać pewną dozą kreatywności :) Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 12tego marca nadesłać uzasadnienie, dlaczego to Wy powinniście otrzymać ten wzmacniacz.
Format zgłoszenia: film video lub plik audio od długości maksymalnie 60 sekund (osadzony na jednym z popularnych serwisów lub w najczystszej formie pliku).

Nadesłane zgłoszenia przejdą przez ręce Szanownej Komisji, która wybierze spośród nich to jedno, najgodniesze. W Komisji zasiadają:
Bart - Legenda Polskiego Internetu, tępiciel ludzkiej głupoty, Wujek Cięta Riposta oraz gitarzysta zaprzyjaźnionego bandu Licorea.
Yony - Ojciec Założyciel sevenstringa, muzyk scen krajowych oraz człowiek aktualnie dzierżący palmę Najniżej Nastrojonego Chopa We Wsi.
Raaf - właściciel składumuzycznego.pl, gość który sprzedaż sprzętu podniósł do rangi filozofii.

Poza nagrodą główną, przewidujemy także nagrody pocieszenia. Zakupcie odpowiednią ilość wazeliny i do boju!