Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Koniec działalności PAS Guitars

17 grudzień 2010 dodany przez Harvest

Dziś przyszło mi przekazać Wam chyba najsmutniejszy news od początku istnienia Sevenstring.pl. Oto oficjalna informacja jaką otrzymaliśmy od firmy PAS Guitars:

Od jakiegoś czasu baby na mieście gadały, że firma PAS Guitars kończy działalność. Z przykrością zawiadamiam, że to niestety prawda. Z przyczyn osobistych, z ciężkim sercem żegnam się z prowadzeniem firmy jak i z branżą. Cieszę się, że mogłem wraz z wspólnikiem Dariuszem Miazgą stworzyć dla wielu z Was ciekawe, inspirujące narzędzia. Wielką radością było dla nas budować rzeczy piękne i służące powstawaniu kolejnego piękna. Z całą pewnością nie udało się nam spełnić wszystkich oczekiwań - tych nieco zawiedzionych i rozczarowanych przepraszamy i mamy nadzieję, że nawet z najbardziej konfliktowej sytuacji wyszliśmy z twarzą. Pozostaje mi wyrazić życzenie, by możliwy był kiedyś wielki come back marki PAS.

Wam wszystkim, drodzy klienci, redakcjo i użytkownicy forum Sevenstring.pl życzymy przy tej okazji Wesołych Świąt i spełnienia wszystkich gitarowych marzeń!

Przemysław Sułkowski

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję i trzymać kciuki za wielki comeback PAS guitars... Bo z pewnością każdy z Was będzie tęsknił za tą mieszanką ekscytacji i zazdrości, którą wywoływał każdy nowy NGD spod ręki Przemka ;)