Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

HOPE - Oficjalny teledysk "We're in Diz Shit"

20 luty 2011 dodany przez Harvest

Wczoraj miała miejsce premiera kolejnego oficjalnego teledysku do kawałka We're in Diz Shit. Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty Hope Join the Gang.  Podkęćcie głośność i dajcie się porwać tej energetyzującej mieszance prawie wszystkiego ;) 

Chłopaki z HOPE zapraszają do przesłuchania jeszcze wylewniej:

Zapoznajcie się z oficjalnym klipem do utworu „We're in diz shit” pochodzącego z płyty „Join the Gang” zespołu HOPE. Śmiało komentujcie materiał, który został przygotowany przez ekipę VielbuonG!. Pełną odpowiedzialność za treści w nim zawarte oraz słowa w nim użyte ponosi zespół, wiec albo go pokochacie albo...a no właśnie, klip został osadzony w klimacie charakterystycznym dla zespołu HOPE! Znajdziecie tam dużo zieleni, dużo wątków, dobrej zabawy oraz dużo zieleni...z resztą sami sprawdzajcie co tam się dzieje!

Dobrej zabawy i miłego oglądania życzy HOPE!
Ps. You know i’m in diz shit 4 life… POLAND – that’s where i’m from!!!

Jeśli jeszcze nie znasz zespołu...
...To dobra okazja, aby się z nim zapoznać....

HOPE to jeden z najświeższych , najciekawszych oraz najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów młodego pokolenia. W 2010 roku zadebiutowali swoją płytą „Join the Gang” w Japonii, od razu zdobywając z dnia na dzień coraz liczniejszą rzeszę fanów! Stało się to dzięki niesamowitej mieszance różnych stylów muzycznych: rapu, growlingu, ciezkiego gitarowego grania przyprawionego scratchem.

HOPE przede wszystkim może pochwalić się ponad setką zagranych koncertów na estradzie i w klubach. Dużą popularnością w internecie, radio oraz gazetach, wygranymi przeglądami artystycznymi, a także współpracą z największymi muzykami nurtu Hip-Hop: Afu-Ra; oraz Reggae: Mr. Reggaenerator.

3 Strony HOPE: