Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Gibson Days 2009

17 październik 2009 dodany przez Harvest

GibsonDW przyszłą sobotę - 24.10.2009 - w warszawskim klubie „Remont” będzie miało miejsce niesamowite, muzyczne wydarzenie – Gibson Days. Po raz pierwszy w naszym kraju będziemy gościć osoby pracujące w firmie Gibson, a dokładnie przedstawicieli następujących oddziałów (dywizji): Gibson Custom Shop, Gibson USA, Gibson Gear, Gibson Montana oraz Epiphone. Są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy posiadają ogromną wiedzę dotyczącą wszelkich tajników produkcji tych znakomitych amerykańskich gitar. Ten dzień będzie nie lada gratką dla każdego gitarzysty oraz okazją do wspólnej wymiany poglądów i wrażeń, które towarzyszą każdemu kto miał choć przez chwilę kontakt z ikoną światowego rock’n rolla – gitarą Gibson.

 

24.10 – Klub Remont:

  • 12:00 Prezentacja gości specjalnych z: Gibson USA, Custom Shop, Montana
  • 14:00 Występ Dr Epiphone
  • 16:00 Występ Ryan Roxie (ex-Slash & Alice Cooper)
  • 18:00 Losowanie nagród (do wygrania produkty Gibson oraz Epiphone)
  • 20:00 After Party

Ponadto z okazji gitarowego święta na specjalne zaproszenie do Polski przybędą: Ryan Roxie oraz Dr. Epiphone. Ryan Roxie jest amerykańskim gitarzystą i kompozytorem, członkiem i założycielem grupy Roxie 77, najbardziej jednak znanym z gry w zespołach Alice’a Coopera czy Slash’s Snakepit. Jest to gitarzysta o niesamowitej technice i niecodziennym podejściu do gry na instrumencie, a jego kliniki gitarowe są jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem.

Dr. Epiphone (Will Jones) jest specjalistą ds. produktu i ambasadorem marki Epiphone. Prowadzi on „muzyczną misję Epiphone”, jaką jest reprezentowanie firmy i informowanie całego świata o cechach, zaletach, bogatej historii i najwyższej jakości produktów Epiphone. Stara się również pokazać jak można wyrażać siebie poprzez muzykę i świetnie się przy tym bawić. Will początkowo odniósł sukces jako postać radiowa, lecz nie dało mu to możliwości występowania na scenie, czego bardzo pragnął. Założył więc własny zespół– Will Jones and the Western Fringe, w którym pełni funkcję wokalisty, gitarzysty oraz głównego kompozytora.

Nie będą to zwykłe koncerty, lecz prawdziwe rock’n rollowe show, na które na pewno warto przyjść. Organizatorzy postanowili zapewnić uczestnikom jeszcze więcej wrażeń. Podczas Gibson Days odbędzie się prezentacja obszernej kolekcji gitar zawierająca instrumenty i akcesoria wychodzące z lutniczych pracowni Gibson Custom Shop, Gibson USA, Gibson Gear, Gibson Montana oraz Epiphone. Gibson Days dotrą również do sklepu RnR w Warszawie. Specjalna ekspozycja gitar, akcesoriów oraz wzmacniaczy będzie do dyspozycji każdego odwiedzającego. W związku z imprezą, w czasie jej trwania, będzie można nabyć produkty Gibson i Epiphone w specjalnych, promocyjnych cenach. Wejście na Gibson Days nic nie kosztuje, a uczestnicy obchodów mogą liczyć na liczne gadżety, które zostaną rozdane podczas imprezy.

Oprócz obchodów Gibson Days w Klubie Remont, we wszystkich sklepach sieci Rock'n'Roll w dniach 23 - 24 października odbęcie się wyjątkowa promocja produktów Gibson oraz Epiphone. Nie przegapcie okazji!

Szczegółowe informacje: www.gibson.pl