Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Boss GT-10 dostępny

21 luty 2008 dodany przez Sinner

Najnowszy, flagowy model serii podłogowych multiefektów firmy Boss GT-10 jest już dostępny w sprzedaży detalicznej.

 

Kilka słów ze strony dystrybutora:

BOSS ma zaszczyt zaprezentować procesor gitarowy GT-10. Nowy flagowy multiefekt BOSS`a wsparty jest przez najnowszej generacji specjalnie zaprojektowany silnik DSP, który w tej podłogowej potędze oferuje znaczną poprawę jakości dźwięku i możliwości oraz sposobu komunikacji, w porównaniu do poprzedniej generacji.

Najnowszy silnik DSP zapewnia bezprecedensową jakość dźwięku i możliwości efektów z bardziej naturalnym brzmieniem - sprawiając, że GT-10 jest nowym marzeniem profesjonalistów. Ale GT-10 posiada także graficzny, przyjazny interfejs użytkownika.

Innowacyjny EZ Tone tworzy dźwięki najwyższej jakości szybko, bez spędzania godzin na kręceniu gałkami, co pozwala nawet profesjonalistom uzyskać wspaniałe efekty w prosty sposób. Przeszłością są czasy ustawiania parametrów na LCD!

Nowy GT-10 przychodzi załadowany innowacyjnymi funkcjami w tym Phrase Loop i Parallel Effects Chain podczas gdy nowy port USB audio/MIDI pozwala dodać elastyczności i ekspresji występom i studyjnym sesjom.

GT-10 promuje będącą własnością BOSS`a technologię COSM, znaną z wielu najlepiej sprzedających się produktów BOSS i Roland, włączając w to popularną serię kostek BOSS Legend Series i Roland VG-99.

GT-10 nie tylko wygląda świetnie i jest łatwy w użyciu, ale także posiada solidną konstrukcję chroniącą przed uderzeniami podczas trasy koncertowej. Z jego siłą, stylowym wyglądem i sześcioma dedykowanymi przyciskami nożnymi oraz pedałem ekspresji, GT-10 jest całą mocą przetwarzania jaką potrzebuje gitarzysta. Czytelnie podświetlone przyciski, intuicyjnie rozmieszczone gałki i duży wyświetlacz o wysokim kontraście LCD i LED sprawiają, że używanie GT-10 jest łatwe nawet podczas koncertu na jasno oświetlonej lub nasłonecznionej scenie.

GT-10 jest także wyposażony w port USB na tylnym panelu, umożliwiając transfer audio i MIDI cyfrowo do komputera lub rejestratorów cyfrowych oraz innych kompatybilnych urządzeń. Ten port pozwala na bezpieczne i szybkie przesłanie tworzonych ustawień.
 
Miejmy nadzieję, że uda nam się go w bliskiej przyszłości obadać bardziej rzeczowo :)
 
Tymczasem, otrzymaliśmy od dystrybutora - Roland Polska sample obrazujące możliwości nowej jednostki. Dostępne są one poniżej, oraz na naszym profilu na YouTube


Zapraszam do dyskusji na forum