Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Kategoria: NewsySubskrybuje zawartość

Tides From Nebula i Obscure Sphinx - ciąg dalszy miłości na trasie ;)

8 marzec 2014 dodany przez Leon

Tajemnicą poliszynela w branży jest fakt, że oba wymienione zespoły mają się silnie ku sobie. Bo jakże inaczej wytłumaczyć kolejną wspólną trasę? Znaczy... Serio? Ile można oglądać ten sam lineup? To musi być wynik jakiejś bluźnierczej i nieopisanej chemii pomiędzy oboma składami ;) 

Skoro jednak ludzie przyłażą ciągle na ich koncerty, to coś musi dobrego z tej chemii wynikać. Będziecie się mogli o tym przekonać osobiście już niedługo, gdyż wspierani przez liczne i śliczne kapele wyruszają na trasę promującą ostatnie płyty zespołów: Eternal Movement i Void Mother.

Tides From Nebula - naprzód odrobina obrazu, chwilę potem dużo dźwięku ;)

14 wrzesień 2013 dodany przez Leon

Taki malutki apdejcik w temacie naszych ulubionych siewców atmosfery i planetarnej zagłady:

Zespół Tides From Nebula nakręcił swój pierwszy teledysk. Obraz powstał do utworu „Only With Presence” i promuje nadchodzący album grupy zatytułowany „Eternal Movement”, który ukaże się 2 października 2013r.

Teledysk doskonale pokazuje klimat i energię,jakie panują na koncertach grupy.

Obscure Sphinx i Thaw grają z...

9 wrzesień 2013 dodany przez Leon

... mało znaną kapelą. Behemoth, czy coś w ten deseń się nazywają. Ja tam się nie znam, ale ponoć dość znośne granie, a braki w muzyce rekompensują niezłym show na scenie, więc może się wybiorę. Jeśli nic ciekawego nie będzie leciało w TV ;)

Tenebris w trasie!

31 sierpień 2013 dodany przez Leon

Miło nam i zaszczyceniśmy wielce tym zaszczytem blablabla... Sprawa jest. Tenebris jedzie w Polskę i chce widzieć Was przybywających tłumnie na ich koncerty. Więc zawiązało z nami konspirację, dzięki której zrealizuje ten niecny plan ;) Chłopaki będą grali głównie materiał ze swojej ostatniej płytki Alpha Orionis, ale nie braknie też perełek z poprzednich wydawnictw. Będzie głośno, miło i sympatycznie, więc wybierzcie dogodną lokalizację i śmigajcie pobujać główką. Jako Wasz redaktor zalecam Wam taką właśnie terapię :D

NAO dżenci!!!

22 kwiecień 2013 dodany przez Leon

Takim mniej więcej wdzięcznym smsem zdzielił mnie w piekny sobotni wieczór Ojciec Nadredaktor. Wzruszyłem ramionami, pomyślałem, że to kolejny przyczynek do mojej hipotezy, że kiedy gitarzysta w kapeli kupuje siódemkę, to zaczną się ZMIANY. A dziś zwyciężyłem straszliwego potwora który blokował moje konto mailowe, i odkryłem tam niusa od NAOciątek, a w nim wideo urody tak przeogromnej, że muszę się z Wami podzielić. Enjoy ;)

Obscure Sphinx wchodzi do studia!

20 kwiecień 2013 dodany przez Leon

Przelatujący opodal Mroczny Kruk Wędrowny podrzucił mi totalnie luźnego newsa, jakoby nasz ulubiony forumowy zespół pieśni i tańca miał już niedługo rozpocząć nagrania do swojego drugiego albumu! Obskury wchodzą do studia ósmego maja, i nowy materiał ma cyt. "mnie zmiażdżyć". W związku z nadciągającą śmiercią przez zmiażdżenie materiałem, chciałem serdecznie podziękować wszystkim czytaczom za tych kilka spędzonych wspólnie lat. Idę spisywać testament. Nie śpieszę się zbytnio, bo sądząc po ostatnich gitarowych zakupach kolegi Yonego, to pierwsze dwa tygodnie będą się kombinować czego użyć do nagrywania :P 

JD Overdrive - studio report

7 marzec 2013 dodany przez Leon

Takie tam małe co nieco od Metal Mind Productions:

 

Dobiegają końca prace nad nowym studyjnym albumem grupy J.D. Overdrive! Krążek ma się pojawić na początku maja tego roku. Muzycy właśnie skończyli nagrywanie ścieżek i zajęli się miksami. Tę część pracy, jak również mastering, J.D. Overdrive zdecydowali się powierzyć Piotrowi Gruenpeterowi, znanemu ze współpracy z takimi grupami jak THAW, Searching For Calm czy Sun For Miles.

Pierwsze rezultaty są niesamowite i nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli przedstawić Wam finalną wersję albumu. Będzie ciężar, brud i miazga!" - mówi Suseł - wokalista grupy.