Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Materiafest, czyli dużo skerveseńskiego grania20 sierpień, 2014 dodany przez Harvest

Data: 
So, 23/08/2014 - 17:30

Jak przystało na porządny, kupiony przez podłych skervesenów portal, ulegliśmy namowom naszych płacodawców, i miotamy w tłum następującego newsa. Z hiphopowym zadęciem, bo czemu by nie.

Więc, słuchajta ziomale, impreza jest taka, żeby gatki na rzyć wciągnąć i pobujać na miejscówkę, na której składy będą zapodawać muzę na żywca czyli 100% lajw. Z ekip hałaśniczych zbiera się całkiem niezła banda sprzedajnych synów takich maci, którzy podobnie jak my, wzięli w łapę i grają na wiosłach naszych ulubionych, pachnących solą morską i wędzonym sztokfiszem lutników.Czyli Materia (well, figures), Uneven Structure i Modern Day Babylon. Poza tym fryzurą zaszpanują także znani i lubiani na dzielni Frontside oraz Drown My Day. I ich też pewnie przy okazji kupimy...

Wakacje są, połowa z Was to obiboki, studenci i inni bezrobotni, więc nic nie usprawiedliwi Waszej absencji na tym wiekopomnym wydarzeniu. Zwłaszcza, że wstęp jak na porządny fristajl batel przystało został wyceniony na zero złociszy. Pakować wspomnianą rzyć w troki i inne środki transportu i stawiać się na overkill!