Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Gotowanie ludzi, kozły i alchemia16 maj, 2013 dodany przez Harvest

Data: 
So, 25/05/2013 - 19:00

Już 25 maja na deskach Krakowskiej Alchemii będzie można doświadczyć łagodnej sztuki gotowania ludzi, martwych kóz a wszytko przy akompaniamencie Kethy. Tego nie można przegapić! 

Dla pewności krótki opis poszczególnych pozycji programu, dla tych nie przekonanych do końca pierwszym zdaniem niniejszego newsa:

KETHA 
(Kraków)

https://www.facebook.com/kethaband

Ketha to ścieżka dźwiękowa do rozpadającego się na naszych oczach świata. To brawurowa próba okiełznania szalejącej entropii i zilustrowania przy pomocy ciężkich jak śląskie powietrze gitar chaosu codziennych spraw.

 Zespół zadebiutował w 2008 roku albumem “III-ia”, który ukazał się w Polsce (0v0 Art Productions) i Stanach Zjednoczonych (Debello Recordings). Rok później, po dołączeniu do składu Rafała “Rasty” Piotrowskiego, muzycy ruszyli w europejską trasę u boku Minsk (Relapse Recordings). W ubiegłym roku premierę miał krążek "2nd Sight", który zebrał doskonałe recenzje. Zespół pracuje obecnie nad nowym materiałem, który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Instant Classic.

 

THE DEAD GOATS
(Białystok)

https://www.facebook.com/TheDeadGoats

Dlaczego Kozły? A czemu nie? Dlaczego Zdechłe? Bo jak metal to musi być śmierć. The Dead Goats to białostocka załoga hołdująca najlepszym szwedzkim wzorcom death metalu, z wprawą zawodowca łącząca piwniczny gruz z rock’n'rollowym luzem. Zespół zadebiutował wydanym w tym roku krążkiem “Path of the Goat”, który otrzymał maksymalną ocenę w brytyjskim “Terrorizer” i zachwycił kilku znanych muzyków, docierając nawet do Japonii. Nie wierzcie więc, kiedy wam mówią, że polski metal to tylko nieświęta trójca Behemoth, Vader i Decapitated. Konkurencja już depcze im po piętach. All hail the Goat!

 

THE GENTLE ART OF COOKING PEOPLE
(Kraków)

https://www.facebook.com/tgaocp

Krakowski zespół grający muzykę psychodeliczną dla dzieci. Założony w 2006, niczego nie osiągnął