Warto posłuchać

Sevenstring.pl newsletter

Bądź na bieżąco!

Kategoria: ArtykułySubskrybuje zawartość

Musikmesse 2011 -relacji część druga

17 maj 2011 dodany przez Leon

Nieokiełznane siły oceanu rzuciły się ze ślepą furią w głąb lądu. Ludzie w panice umykali przed straszliwym losem, usiłując ratować dobytek i życie… Ehm, wróć. Nie ten artykuł… Wracamy do naszej relacji z Musikmesse 2011 :)

Musikmesse 2011 -relacji część pierwsza

2 maj 2011 dodany przez Leon

Nasi stali czytelnicy wiedzą, że w ubiegłym roku heroiczna wyprawa hobbitów zakończyła się sukcesem. Po epickiej walce z materią rzeczywistości, waleczne maluchy dotarły do kresu swej wędrówki i... W tym roku damy im odpoczać :) Pogodziliśmy się z faktem, że w dziedzinie wielotomowych dzieł nie wygramy z Tolkienem, więc relacja z Musikmesse 2011 będzie znacznie mniejsza objętością, ale bardziej treściwa. Wszystko, czego nie będzie w tekście, znajdziecie na zdjęciach. A jeśli czegoś nie bedzie na zdjęciach, cóż... widocznie nie było warte uwagi ;) Zapraszamy na pierwszą część relacji z kolejnej edycji targów muzycznych Musikmesse we Frankfurcie.

Relacja z Music Media 2010

11 październik 2010 dodany przez Leon

Drodzy czytelnicy, mam dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że niżej podpisany najwyraźniej przejawia zdolności prekognicyjne. Zła jest taka, że objawiły się one w kontekście przyszłości targów Music Media. Dla przypomnienia, cytat z podsumowania zeszłorocznej edycji tej imprezy: „Brak dużych firm, oferujących najważniejsze marki na rynku wyraźnie osłabił targi. Jeśli największa impreza targowa w Polsce jest okazją jedynie dla młodych lub posiadających nieduży udział w rynku firm, nie można oczekiwać niczego dobrego w przyszłości. Mam nadzieję, że wniosek ten wyciągną także organizatorzy Music Media. Inaczej przyszłość tej imprezy widzę w bardzo ciemnych kolorach.” Czeka Was zatem bardzo krótka relacja z tegorocznych targów.

Wizyta w Segeth Amps

26 sierpień 2010 dodany przez Leon

Zawsze uważaliśmy, że jako Głos Ludu, powinniśmy promować godne uwagi marki rodzime. Nie dlatego, że są rodzime, ale dlatego, że godne. Kiedy więc jeden z naszych Tajnych Współpracowników doniósł nam w dyskrecji o małym warsztacie produkującym wzmacniacze gitarowe, poczuliśmy się w obowiązku zbadać sprawę. Zwłaszcza, że warsztat ów znajduje się o rzut beretem od naszego redakcyjnego leża. Szybkie rozpoznanie walką i już wiedzieliśmy, że temat warto zgłębić dokładnie. Zebraliśmy więc wszystkie siły, ściągnęliśmy posiłki z Podkarpacia, i w pełnym składzie oraz rynsztunku bojowym wyruszyliśmy na podbój Lublińca.

Relacja z Musikmesse 2010 cz. IV i ostatnia

31 maj 2010 dodany przez Leon

Dzielne hobbity szły, szły i szły. Aż doszły. „Chlup” zrobił pierścień, wrzucany w gorące wnętrze Orodruiny. W tej chwili czuję z nimi duchową wieź. Po przebytych kilometrach dotarliśmy do kresu naszej wycieczki, i to już koniec naszej relacji targowej (nareszcie! Zakrzyknął chór Tych-Którzy-Wytrwali_Do-Teraz). Do jej napisania zużyto kilowaty energii, dwie klawiatury, 60 litrów piwa i dwie duże ramy fajek. Efektem jest kilkanaście stron tekstu oraz jeden głupawo uśmiechnięty redaktor, w stanie skrajnego upojenia radością z zakończenia dzieła. Tak więc – ostatnia część relacji z tegorocznych targów Musikmesse przed Wami.

Musikmesse 2010 - Manne Guitars

26 maj 2010 dodany przez Leon

Lojalnie uprzedzam drogich czytelników, że poniższy artykuł nie ma nic wspólnego z bezstronnym i wyważonym dziennikarstwem. Autor płynie bowiem na fali miłości do kilku produktów prezentowanej firmy, i jako taki będzie słodził, chwalił, wynosił pod niebiosa oraz ogólnie zachowywał się w sposób niegodny korespondenta wojennego. Skoro już ustaliliśmy założenia, kierujące mną przy pisaniu tego artykułu, przejdźmy do sedna sprawy. Shall we?

Musikmesse 2010 - Touch Guitars

19 maj 2010 dodany przez Leon

Jedną z najciekawszych osób, jakie poznaliśmy na targach, niewątpliwie był Erik Eskildsen – gitarzysta grający na stoisku firmy Touch Guitars. Wyłowił nas z tłumu zwiedzających, zaprosił do swojego królestwa i opowiedział o instrumentach dla taperów i touchstyleowców więcej, niż chcielibyśmy wiedzieć ;)